Energetyka ekologiczna - instalacje grzewcze i serwis

AFRISO ZAWÓR ANTYZAMARZANIOWY AAV 100 DN25 – 1

377,98 (307,30 netto)

AFRISO ZAWÓR ANTYZAMARZANIOWY AAV to wysokiej jakości produkt, który znakomicie sprawdzi się w instalacjach grzewczych i chłodzących z powietrzną pompą ciepła typu monoblok.

Zapytaj o produkt

Dostępny

-
+
Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych

Opis

AFRISO ZAWÓR ANTYZAMARZANIOWY AAV to wysokiej jakości produkt, który znakomicie sprawdzi się w instalacjach grzewczych i chłodzących z powietrzną pompą ciepła typu monoblok. Ten zawór jest montowany na zewnętrznej części budynku, blisko jednostki zewnętrznej, na rurze powrotnej i zasilającej, w celu skutecznej ochrony elementów wewnętrznych pompy ciepła oraz instalacji przed ewentualnym zamrożeniem medium i potencjalnymi uszkodzeniami.

Zawór antyzamarzaniowy AAV wykonany jest z mosiężnego korpusu, co gwarantuje jego trwałość i odporność na korozję. Jest to istotna cecha, ponieważ ten zawór ma za zadanie skutecznie chronić instalację przed skutkami niskich temperatur, zapobiegając zamrożeniu medium. Dzięki temu, elementy wewnętrzne pompy ciepła oraz cała instalacja pozostają bezpieczne i w pełni funkcjonalne.

Zastosowanie zaworu antyzamarzaniowego AAV jest szczególnie istotne w przypadku powietrznych pomp ciepła monoblok, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia niskich temperatur i zamrożenia medium. Montaż tego zaworu na rurze powrotnej i zasilającej na zewnątrz budynku, blisko jednostki zewnętrznej, to kluczowy krok w zapewnieniu ochrony dla całego systemu.

AFRISO ZAWÓR ANTYZAMARZANIOWY AAV to niezawodny produkt, który spełni oczekiwania profesjonalnych instalatorów oraz użytkowników. Jego mosiężny korpus, solidne wykonanie i specyficzne zastosowanie w instalacjach z powietrzną pompą ciepła typu monoblok, sprawiają, że jest on nieodzownym elementem w utrzymaniu optymalnej pracy i bezpieczeństwa systemu grzewczego i chłodzącego.

Marka Afriso
Symbol 1710000
Gwarancja 3 lata
Kvs 55 m³/h
Maksymalna temperatura medium 70°C
Maksymalne ciśnienie 10 bar
Przyłącza 2 x G1″
Rozmiar DN25 – 1 cal
Temperatura otwarcia wypływu medium z instalacji 3°C

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „AFRISO ZAWÓR ANTYZAMARZANIOWY AAV 100 DN25 – 1”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AFRISO ZAWÓR ANTYZAMARZANIOWY AAV 100 DN25 – 1 377,98 (307,30 netto)

Dostępny

-
+
Dodaj do Ulubionych
Dodaj do Ulubionych